پکینگ های تصادفی

پکینگ تصادفی (Random Packing)

پکینگ های تصادفی در محدوده گسترده با عملکرد و بازدهی بالایی توسط شرکت آرکا گستر تأمین می گردد این پکینگ ها از مواد گوناگون در سبک ها و اندازه های مختلف ساخته شده اند.

پکینگ با کارایی بالا برای افزایش عملکرد تاور با پکینگ های معمولی استفاده می شود. همه نوع تصادفی پکینگ چندین اندازه ارائه می دهد تا مشتری را قادر به بهینه سازی سیستم برای عملکرد مورد درخواست سازد. همانطور که اندازه یک نوع پکینگ افزایش می یابد، پکینگ ظرفیت بالاتر، افت فشار پایین در راندمان مصرف، افزایش می یابد.

 بسترهای پکینگ توسط

برای دستیابی به مزایای مطلوب از یک بستر پکینگ، توجه به طراحی، مشخصات و نصب تصادفی پکینگ و ستون های درونی وابسته مورد نیاز است. شرکت آرکاگستر میتواند تمامی سرویس های بالا و محصولات را ارائه دهد و منتظر است تا شما را د توسعه برنامه شما کمک کند.

شرکت آرکا گستر علاوه بر پکینگ های تصادفی با عملکرد و بازدهی بالا، پکینگ های معمولی را نیز ارائه می دهند. پکینگ های معمولی، معمولا به منظور تعویض مستقیم با پکینگ موجود و یا برای برطرف کردن نیاز ها و آماده سازی یک پروسه خاص است. برای کسب سود از عملکرد یک بستر پکینگ، بررسی طرح، مشخصات و استفاده از پکینگ های تصادفی و تجهیزات داخلی مربوط، مورد نیاز می باشد.

مواد:

– فولاد ضد زنگ

– Hastelloy

– تیتانیوم

– نیکل

– مس

– آلومینا

– مواد پلاستیکی در دسترس: PP,PPH,C-PVC,PVC,PVDF,PFA,ECTFE

– سایر مواد مطابق با تقاضای مشتری