تجهیزات داخلی برج های فرایندی

تجهیزات داخلی برج های فرایندی

توزیع کننده مایع

تجهیزات داخلی برج های فرایندی و توزیع کننده های جریان شرکت ارکان گستر به منظور توزیع مداوم و دقیق مایع در سراسر برج های فرایندی( TOWER PACKING) کاربرد دارند و از طریق جذب بالا، حداقل تولید ذرات و حداکثر طول عمر تجهیزات پایین دست برجها را امکان پذیر می سازند.
برای رسیدن به صرفه اقتصادی و کاهش سرعت گاز، شرکت ارکان گستر رسام تعداد ردیف های درون برج(TOWER) را کاهش می دهد و از این طریق باعث افزایش بازدهی جذب و کاهش افت فشار می شود. یک دسته دریچه مونتاژ شده با طراحی منحصر به فرد و ویژه در هر ردیف(TROUGH) امکان تنظیم راحت و سریع جریان را میسر می سازد که در نتیجه یک توزیع کننده که کار توزیع مایع را مداوم و کاملا یکسان انجام می دهد، ساخته می شود. همچنین از مزایایی این سیستم می توان به راه اندازی سریع، کالیبراسیون جریان و نصب آسان در محل اشاره کرد.

خصوصیات اصلی تجهیزات داخلی برج های فرایندی

به دلیل استفاده از اسکلت جوش شده، تعداد اتصالات و فلنج ها کم شده و ریسک نشت کردن نیز کاهش می یابد و به طور عملی نیازی به مراقبت و یا قطعات یدکی نمی باشد. امکان جوش شدن و تعمیر در محل، با وسایل معمول جوشکاری وجود دارد و به خاطر وزن سبک و طراحی کم حجم، برپایی توزیع کننده ها راحت و انعطاف پذیری بالایی وجود دارد. همچنین امکان کار در سرعت بالا بدون ریسک فرسایش و خوردگی وجود دارد.

مواد تشکیل دهنده تجهیزات داخلی برج های فرایندی

Metal: AISI 304L, AISI 316L, AISI 310(S), 1.4462 (Duplex), AISI 410(S)
Plastic: PP, GFPP, PVDF, PE
همچنین امکان استفاده از سایر مواد با نظر و درخواست کارفرما نیز وجود دارد.